KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12983195
nr 1298 3195
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 101/140. Motivet: 39x26 cm
måndag 16 december 2019
kl 19:26:09
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson